Pereiti prie turinio

#FunkcinėMityba

Dieta, kuri sprendžia naudingo ir sveiko maitinimosi problemas

Norint sveikai maitintis reikia trijų dalykų: žinių apie sveiko maisto gamybą, kokybiškų ir sveikų produktų ir daug laisvo laiko. Dažniausiai nei vieno iš jų neturime arba turime nepakankamai.

Išeitis šiuolaikiniam, labai užimtam žmogui gali tapti funkcinis maistas, kuris sprendžia greito, naudingo ir sveiko maitinimosi problemas, tuo pačiu pratęsdamas žmogaus aktyvaus gyvenimo metus.

Su kiekviena funkcinio maisto porcija organizmas gauna subalansuotą kiekį baltymų, angliavandenių ir riebalų, būtinų vitaminų, mineralinių medžiagų ir tik 200 kalorijų.

Funkcinė mityba gali padėti tais atvejais, kai norima subalansuoti kasdieninę mitybą, atsikratyti viršsvorio ar pakoreguoti per mažą svorį. Ji neišstumia nuo Jūsų stalo įprasto maisto, bet padeda žvelgti į savo racioną supratingai. 

Įmonėms ir privatiems asmenims visoje Lietuvoje organizuojame funkcininės mitybos pristatymus, kurių metu dalinamės asmenine patirtimi, sudarome mitybos programas, degustuojame funkcinius kokteilius ir sudarome galimybę jų įsigyti.

Įsigyti Energy Diet kokteilių galite čia

Tik 200kcal ir gera nuotaika garantuota!