Pereiti prie turinio

#BemerTerapija

Organizmo savigydos procesų suaktyvinimas su mikrocirkuliacijos technologija

BEMER yra viena iš naujausių ir labiausiai vystomų technologijų šiuolaikinėje medicinoje, ypatingą dėmėsį skiriančiai ligų prevencijai.

BEMER mikrocikuliacijos technologija suintensyvina kraujotaką kapiliarų lygmenyje ir medžiagų apykaitą ląstelėse. Tai, savo ruožtu, paskatina spartesnius organizmo regeneracinius ir savigydos procesus.

BEMER dėka pagerėja organizmo metabolizmas, mikrocirkuliacija veikia giliuosius audinius, sąnarius, suintensyvėja žaizdų ir kaulų lūžių gijimas, stiprinamas organizmo imunitetas, mažinama depresija, šalinamas stresas, pagerėja miegas. Sparčiau įsisavinami vaistai, todėl reikia mažesnių jų dozių.

BEMER terapija padeda sumažinti venų išsiplėtimą, sąnarių ir nugaros skausmus, rankų ir kojų tirpimą sergant cukriniu diabetu, pagerinti savijautą kenčiant nuo artrito ir reumatinių ligų.

Neinvaziniu, sveikatą tausojančiu būdu BEMER sudaro galimybę geriau jaustis ne tik pacientui, bet ir visiems jo šeimos nariams, nes kiekvienas gali naudotis vienu tuo pačiu prietaisu. Išnaudodamas pačius naujausius medicinos technologijų laimėjimus kiekvienas dabar turi dar daugiau galimybių gyventi sveikiau.

Mikrocirkuliacija yra svarbi perduodant ląstelėms deguonį, maisto medžiagas. Tai reikalinga ne tik širdžiai, bet ir kitiems organams.

Dr. Džudson – 20 metų praktikuojantis kardiologas

Ką aš vadinu Bemer mikrocirkuliacija? Tai - energija, geras miegas, atsistatymas. Bemer labai padeda mano pacientams.

Dr. Doug DiOrio – šeimos medicinos skyrius

Tam, kad turėti sveiką kūną reikia turėti sveikas ląsteles. Sveikoms ląstelėms reikalingas deguonis, maisto medžiagos ir reikia pašalinti atliekas.

Bemer susitelkia į ligų prevenciją. Funkcinė, naturopatinė ir integralinė medicina – gydo ligos priežastį, bet ne simptomus.

Sveikatos atstatymas, ligų prevencija, optimali sveikata bet kuriame amžiuje, lėtinių ligų mažinimas, medikamentų poreikio mažinimas, endokrininės sistemos pusiausvyra - Visa tai su Bemer.

Dr. Katia Mejer

80% ligų patenka per burną. Bemer mažina dantų nerimą, kraujo spaudimą, padeda mažinti dantų uždegimus, mažina žandikaulio diskomfortą, pagreitina dantų implantų prisitaikymą prie žandikaulio, padeda organizmui išgydyti pradinius sveikatos sutrikimus, pagreitina sugijimą po dantų chirurgijos, padeda pašalinti migreną ir galvos svaigimą.

Dr. Stephen Chan – stomatologas

Gydymo ir reabilitacijos įstaigoms, sanatorijoms, sporto klubams ir treneriams, praktikuojantiems medikams ir privatiems asmenims pristatome BEMER technologiją, apmokome ir konsultuojame, esame atstovas Lietuvoje.

Daugiau informacijos apir BEMER technologiją