Paslaugos

Asmenines sveikatos seminaras
Sveika gyvensena, tai - ilgalaikis procesas, kuriame būtina nuolatinė edukacija, formuojanti atsakingą rūpinimąsi savo sveikata įgūdžius. Sveikos gyvensenos ir sveikatos savikontrolės svarba suvokiama tik ilgalaikėje perspektyvoje. Sieki išugdyti sveikos gyvensenos bei rūpinimosi savo sveikata įpročius:
  • vedame asmeninės sveikatos vadybos paskaitas tiek įmonių darbuotojams, tiek fiziniams asmenims;
  • rengiame informacines-mokomąsias sveikatos raštingumo programas, skirtas įmonės darbuotojams.

Verslo kurimo seminaras
Devimasis mobilios sveikatos irenginys Helo
Išmanioji SVEIKATOS akademija platina vieną pažangiausių dėvimųjų prietaisų Lietuvoje, skirtų realiu laiku sekti sveikatos būklę. Išmanioji apyrankė HELO matuoja atskirus žmogaus organizmo veiklos parametrus – arterinį kraujo spaudimą, širdies ritmą, kvėpavimo dažnį ir net nuotaikų kaitą bei miego kokybę, ji padarys ir elektrokardiogramą. Apyrankė taip pat suskaičiuoja, kiek žingsnių nuėjote per dieną, kiek sudeginote kalorijų.
Išmanioji apyrankė HELO turi unikalią SOS funkciją, kuri iškilus pavojui jūsų sveikatai automatiškai SMS žinute arba elektroniniu informuos Jūsų artimuosius ar gydytoją. O jei kartais pasiklydote, pateiktų GSP koordinačių dėka artimieji galės jus surasti.
Išmanioji apyrankė HELO turi ir sveikatinimo funkciją. Į ją galima įmontuoti germanį, Himalajų druskos, magnetą, kurie teigiamai veikia sveikatą.
Informacija apie jūsų sveikatą kaupiama išmaniojoje programėlėje, tad galėsite matyti dienos, mėnesio ir net metų ne tik savo, bet ir artimųjų sveikatos duomenis. Šiomis ataskaitomis galite pasidalyti su gydytoju.