Sveikatos dienoraštis moterims

„Sveikatos dienoraštis moterims“ – tai nepakeičiamas pagalbininkas, padedantis nepasimesti ligų, tyrimų rezultatų, simptomų gausoje bei nuolat primenantis, ką moteris turi nuveikti savo sveikatos labui. Leidinį rengę žinomi specialistai stengėsi, kad moterys ne tik suprastų, kas ir kodėl vyksta jų organizme, bet ir išmoktų prisiimti atsakomybę už savo sveikatą.

Leidinyje pateikiama svarbiausia informacija apie širdies bei kraujagyslių susirgimus, vėžį, sąnarių, lytiškai plintančias ir daugelį kitų ligų. Taip pat patarimai, kaip prižiūrėti dantis, išsaugoti klausą ir žvitrias akis, gydytojai primena kada ir kaip vartoti antibiotikus, kada skiepytis. Į dienoraštį įtraukta ir svarbiausia informacija ir apie būtinus atlikti tyrimus.

Šis dienoraštis suteikia galimybę kurti unikalią savo pačios sveikatos istoriją. Kiekviena naudotoja gali žymėtis vizitus pas gydytojus, atliktus tyrimus, specialistų rekomendacijas, vaistus, kuriuos jie skyrė, skiepus. Taip pat, pasižymėti savo savijautą kaip jautėsi, kai kreipėsi į gydytoją, ar pradėjus gydytis pagerėjo.

Nedidelė, patogi knygelė lengvai telpa kiekvienos moters rankinėje ar portfelyje, o šiuolaikiškas dienoraščio dizainas leidžia pasijusti stilinga bei išskirtine. Knygos skyriai, kuriuose nagrinėjamos skirtingos sveikatos temos, yra pažymėti spalvomis bei simboliais, tad informaciją galima rasti ypač paprastai ir greitai.